Residenční nabíječky

Více informací

Ať už hledáte městské vzrušení nebo velká dobrodružství, je tu pro vás nabíječka EO. Je to jednoduché — vyberte si design, výkon a typ zásuvky. EO Mini, nejmenší nabíječka na trhu s výkonem 7 kW, EO Mini Pro 2, nejnovější chytrá residenční nabíječka s možností řízení výkonu podle aktuálního odběru a nabíjením ze solární energie nebo EO Basic, jednoduché, plug&charge řešení s výkonem 22 kW. Kdo řekl, že nabíjení musí být komplikované?

Typ nabíječky

Residenční

Katalog

Celková prezentace (pdf)

Technické listy

EO Mini (pdf)
EO Mini Pro 2 (pdf)
EO Basic (pdf)
EO ALM (pdf)

Výrobce

www.eocharging.com/home-charging

EO Mini Pro/Pro 2

Jednofázové nabíječky EO Mini Pro a EO Mini Pro 2 mají maximální výkon 7,4 kW. Jsou to nejmenší nabíječky na trhu s řadou barevných variant. Nabíječka EO Mini Pro i Pro 2 dokáží řídit svůj výkon podle aktuálního odběru budovy pomocí systému ALM (automatic load management) a nabíječka EO Mini Pro 2 navíc umí pomocí funkce Solar-Matching nabíjet elektromobil jen z energie ze solární elektrárny pro 100 % čistý provoz. Instalace je vhodná zejména pro rodinné domy a menší firemní flotily. Pro nabíječku EO Mini Pro 2 je k dispozici také aplikace EO Smart Home, která umožňuje vzdálenou správu, přehled a plánování nabíjení.

EO Basic

Základní třífázová nabíječka EO Basic umí poskytnout až 22 kW výkonu pro skutečně rychlé nabíjení. Jde o ideální cenově nenákladné řešení pro okamžité nabíjení bez komplikované instalace. Až šest nabíječek EO Basic lze napojit na systém řízení výkonu EO ALM, aby nedošlo k překročení celkového povoleného příkonu v dané lokalitě.

EO Produkty

EO ALM

EO Mini Pro

EO Basic

EO Basic

EO Basic

EO Basic

EO ALM

EO ALM

EO ALM

EO App